Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Momenti kur Gjuriq përcillet për në Stacionin Policor “Qendra”
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Momenti kur Gjuriq përcillet për në Stacionin Policor “Qendra”

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:54
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Momenti kur Gjuriq përcillet për në Stacionin Policor “Qendra”

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 17,778 shikime
 • 17,778 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Momenti kur Gjuriq përcillet për në Stacionin Policor “Qendra”

Kategoritë


0 komente