Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Muriqi shënon gol për Fenerbahcen dhe ndëshkohet me karton të kuq
Ka vendosje të produkteve
Vlerëso videon
Mbyll
  • 1

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5

  • 6

  • 7

  • 8

  • 9

  • 10

Faleminderit
Muriqi shënon gol për Fenerbahcen dhe ndëshkohet me karton të kuq

Shpërndaje videon