Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
​Mustafa: Qytetarët të votojnë për ta forcuar qeverisjen lokale dhe demokracinë në vend
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
​Mustafa: Qytetarët të votojnë për ta forcuar qeverisjen lokale dhe demokracinë në vend

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:50
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

​Mustafa: Qytetarët të votojnë për ta forcuar qeverisjen lokale dhe demokracinë në vend

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 26 shikime
 • 26 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa pasi votoi për zgjedhjet lokale, theksoi se sot është një ditë mjaft e rëndësishme për Kosovën dhe është një ditë ku qytetarët vendosin për qeverisjen lokale, për kryetar komunash dhe për këshilltarët të kuvendeve komunale për të votuar.

Kategoritë


0 komente