Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Mustafa: Zhvillimi ekonomik dhe punësimi prioritet për Gjakovën
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Mustafa: Zhvillimi ekonomik dhe punësimi prioritet për Gjakovën

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:45
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Mustafa: Zhvillimi ekonomik dhe punësimi prioritet për Gjakovën

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lidhja Demokratike e Kosovës sot pasdite ka mbajtur fushatë elektorale në Gjakovë, me ç ‘rast kryetari i këtij subjekti Isa Mustafa ka prezantuar kandidatin për kryetar Bekim Ermeni dhe potencoi se Ermeni meriton përkrahjen e gjithë qytetarëve të Gjakovës.

Kategoritë


0 komente