Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Nagavci dhe Rexhepi braktisin mbledhjen e Komisionit për Arsim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Nagavci dhe Rexhepi braktisin mbledhjen e Komisionit për Arsim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Nagavci dhe Rexhepi braktisin mbledhjen e Komisionit për Arsim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 40 shikime
 • 40 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pas një përplasje që anëtaret e Komisionit të Arsimit, Arbërie Nagavci nga VV dhe Valentina Bunjaku - Rexhepi nga LDK patën me kryesuesen e mbledhjes Teuta Haxholli, lëshuan mbledhjen ku po raporton ministri i Arsimit, Shyqyri Bytyqi.

Kategoritë


0 komente