Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ndërpriten kërkimet për trupin e policit Trena, shkaku i reshjeve të mëdha të shiut
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndërpriten kërkimet për trupin e policit Trena, shkaku i reshjeve të mëdha të shiut

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:43
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndërpriten kërkimet për trupin e policit Trena, shkaku i reshjeve të mëdha të shiut

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 249 shikime
 • 249 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ndërpriten kërkimet për trupin e policit Trena, shkaku i reshjeve të mëdha të shiut

Kategoritë


0 komente