Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ndotja e ajrit, nesër mbahet seancë e jashtëzakonshme
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ndotja e ajrit, nesër mbahet seancë e jashtëzakonshme

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ndotja e ajrit, nesër mbahet seancë e jashtëzakonshme

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 12 shikime
 • 12 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kuvendi i Kosovës do të mbajë nesër seancë të jashtëzakonshme, me temën e vetme në rendin e ditës, atë të ajrit të ndotur në Prishtinë, i cili ka marrë përmasa shqetësuese.

Kategoritë


0 komente