Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Në cilat lokale kanë shkuar bashkë dy deputetë të Kuvendit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në cilat lokale kanë shkuar bashkë dy deputetë të Kuvendit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në cilat lokale kanë shkuar bashkë dy deputetë të Kuvendit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 229 shikime
 • 229 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një deklaratë e deputetit të Nismës Milaim Zeka ka shkaktuar të qeshura në Komisionin për Integrime Evropiane ku është duke raportuar ministrja e Integrimeve Dhurata Hoxha në lidhje me raportin e progresit.

Kategoritë


0 komente