Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Në cilin aksion kundër forcave serbe morën pjesë Rexhep Selimi e Adem Jashari?
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në cilin aksion kundër forcave serbe morën pjesë Rexhep Selimi e Adem Jashari?

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në cilin aksion kundër forcave serbe morën pjesë Rexhep Selimi e Adem Jashari?

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49 shikime
 • 49 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në cilin aksion kundër forcave serbe morën pjesë Rexhep Selimi e Adem Jashari?

Kategoritë


0 komente