Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Në Mitrovicë shënohet Dita Olimpike e Kosovës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në Mitrovicë shënohet Dita Olimpike e Kosovës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në Mitrovicë shënohet Dita Olimpike e Kosovës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 13 shikime
 • 13 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Afro 300 filloristë nga disa shkolla të Mitrovicës, të lindur në vitin e shpalljes së Pavarësisë së Kosovës, kanë marr pjesë sot në vrapimin për shënimin e “Ditës Olimpike” në Kosovë.

Kategoritë


0 komente