Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Në përurimin e Emergjencës foli politika, por fjala s’iu dha drejtorit të QKUK-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në përurimin e Emergjencës foli politika, por fjala s’iu dha drejtorit të QKUK-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në përurimin e Emergjencës foli politika, por fjala s’iu dha drejtorit të QKUK-së

 • E publikuar: Para 10 muajve
 • 142 shikime
 • 142 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në përurimin e Emergjencës foli politika, por fjala s’iu dha drejtorit të QKUK-së

Kategoritë


0 komente