Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Në QKUK largohet cista në veshkë me metodë laparaskopike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në QKUK largohet cista në veshkë me metodë laparaskopike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në QKUK largohet cista në veshkë me metodë laparaskopike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 52 shikime
 • 52 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në Klinikën e Kirurgjisë Abdominale pranë Qendrës Klinike Universitare të Kosovës një ekip mjekësh i udhëhequr nga kirurgu Salih Krasniqi gjatë ditës së sotme kanë bërë largimin e cistës në veshkë me metodën laparaskopike.

Kategoritë


0 komente