Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
“Në qytet pa makinën time” shënohet edhe në Kosovë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Në qytet pa makinën time” shënohet edhe në Kosovë

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Në qytet pa makinën time” shënohet edhe në Kosovë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 15 shikime
 • 15 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Dita Botërore pa Makina u shënua sot edhe në Kosovë. Kështu Ministria e Mjedisit dhe organizata jo qeveritare “Let’s Do It Kosova” kanë organizuar disa aktivitete në kuadër të kësaj dite.

Kategoritë0 komente