Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Në vitin 1952 shkencëtari gjerman ka parashikuar se emri “Elon” do të lidhej me kolonizimin e Marsit
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në vitin 1952 shkencëtari gjerman ka parashikuar se emri “Elon” do të lidhej me kolonizimin e Marsit

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:48
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në vitin 1952 shkencëtari gjerman ka parashikuar se emri “Elon” do të lidhej me kolonizimin e Marsit

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 68 shikime
 • 68 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në vitin 1952 shkencëtari gjerman ka parashikuar se emri “Elon” do të lidhej me kolonizimin e Marsit

Kategoritë


0 komente