Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Në vitin 2018, shtetit do t’i kushtojnë 100 milionë euro për pagat e 36 mijë veteranëve
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Në vitin 2018, shtetit do t’i kushtojnë 100 milionë euro për pagat e 36 mijë veteranëve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:44
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Në vitin 2018, shtetit do t’i kushtojnë 100 milionë euro për pagat e 36 mijë veteranëve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 215 shikime
 • 215 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Në vitin 2018, shtetit do t’i kushtojnë 100 milionë euro për pagat e 36 mijë veteranëve

Kategoritë


0 komente