Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

NEWBORN sivjet më festiv
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
NEWBORN sivjet më festiv

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

NEWBORN sivjet më festiv

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 30 shikime
 • 30 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Edhe në përvjetorin e dhjetë të Pavarësisë , si në çdo përvjetor tjetër të festës , Obelisku NEWBORN është shfaqur me pamje te re me ngjyra ari dhe argjend dhe numri 1 e ka zëvendësuar shkronjën B.

Kategoritë


0 komente