Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

N'Seri

N'Seri është emision i ideuar si seri e intervistave me kandidatët për deputetë në zgjedhjet e 6 tetorit. Qëllimi i emisionit është që ta njoftojë publikun me kandidatët për legjislaturën e ardhshme. Fokusi i emisionit nuk është vetëm subjekti politik që përfaqëson kandidati, por edhe vetë kandidati si individ.

Shfaq më shumë
Alternate Text
Të gjitha videot
  • Të gjitha videot
  • N'Seri
  • Për shfaqjen
  • Njoftime mbi shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat