Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Obiliqi nisi aksionin e pastrimit, kryetari premtoi pyllëzimin e komunës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Obiliqi nisi aksionin e pastrimit, kryetari premtoi pyllëzimin e komunës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Obiliqi nisi aksionin e pastrimit, kryetari premtoi pyllëzimin e komunës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aksioni “Ta Pastrojmë Kosovën” ka nisur edhe në komunën e Obiliqit. Aty, po pritet që brenda tre muajsh largohen të gjitha deponitë ilegale dhe mos të lejohet të krijohen të tilla. Përfaqësuesit komunal në Obiliq kanë thënë se do të punojnë edhe për ngritjen e vetëdijes qytetarë në mënyrë që vendi të marrë një pamje tjetër, pa mbeturina.

Kategoritë


0 komente