Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
OEK dhe KPK: S’janë falur 57 milionë por 270 mijë euro
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
OEK dhe KPK: S’janë falur 57 milionë por 270 mijë euro

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

OEK dhe KPK: S’janë falur 57 milionë por 270 mijë euro

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 43 shikime
 • 43 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Klubi i Prodhuesve të Kosovës dhe Oda Ekonomike e Kosovës, gjatë ditës së sotme kanë vizituar fabrikën e ujit “Bonita”, me që rast kanë sqaruar se shifra e faljes së borxheve ndaj ambalazhuesve të ujit prej mbi 57 milionë eurosh është kalkulim i gabuar, pasi që ata kishin vetëm 270 mijë euro borxh.

Kategoritë


0 komente