Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Shoqëria Civile dhe bizneset të ndara rreth idesë së Ministrit të Drejtësisë për shuarjen e OSHP-së
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Shoqëria Civile dhe bizneset të ndara rreth idesë së Ministrit të Drejtësisë për shuarjen e OSHP-së

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:05
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Shoqëria Civile dhe bizneset të ndara rreth idesë së Ministrit të Drejtësisë për shuarjen e OSHP-së

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 284 shikime
 • 284 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Shoqëria Civile dhe bizneset të ndara rreth idesë së Ministrit të Drejtësisë për shuarjen e OSHP-së

Kategoritë


0 komente