Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pacolli: Invalidët e luftës do t’a kenë zyrën e tyre në Komunën e Prishtinës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli: Invalidët e luftës do t’a kenë zyrën e tyre në Komunën e Prishtinës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:34
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli: Invalidët e luftës do t’a kenë zyrën e tyre në Komunën e Prishtinës

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 25 shikime
 • 25 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Unë premtoj këtu që do të jem krahë i tyre dhe do të jem zëri i tyre në komunën e Prishtinës dhe iu premtoj se këta do e kenë zyrën e vetë brenda komunës së Prishtinës dhe çdo iniciativë dhe çdo vendim që duhet të merret në raport me këtë kategori të shoqërisë sonë këta duhet të jenë prezent aty e jo dikush tjetër i cili nuk i dinë ato vlera.

Kategoritë


0 komente