Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pacolli nderon dëshmoret dhe ish-Presidentin Rugova
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli nderon dëshmoret dhe ish-Presidentin Rugova

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:07
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli nderon dëshmoret dhe ish-Presidentin Rugova

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kandidati për kryetar të Prishtinës nga Aleanca Kosova e Re, Selim Pacolli ditën e së shtunës e ka nisur duke vizituar varrin e ish-presidentit, Ibrahim Rugova dhe varrezat e dëshmorëve në lagjen Velania.

Kategoritë


0 komente