Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Pacolli në Bërnicë premton infrastrukturë të plotë për të gjitha lagjet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pacolli në Bërnicë premton infrastrukturë të plotë për të gjitha lagjet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:56
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pacolli në Bërnicë premton infrastrukturë të plotë për të gjitha lagjet

 • E publikuar: Para 2 vitesh
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Selim Pacolli kandidat i Aleancës Kosova e Re për kryetar të Prishtinës fushatën e tij zgjedhore e ka vazhduar në fshatrat e Prishtinës.

Kategoritë


0 komente