Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Para se t’i ftonte në takim Haradinaj pati përplasje me zjarrfikësit, dikush i tha atij hajn
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Para se t’i ftonte në takim Haradinaj pati përplasje me zjarrfikësit, dikush i tha atij hajn

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:49
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Para se t’i ftonte në takim Haradinaj pati përplasje me zjarrfikësit, dikush i tha atij hajn

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 4,050 shikime
 • 4,050 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Para se t’i ftonte në takim Haradinaj pati përplasje me zjarrfikësit, dikush i tha atij hajn

Kategoritë


0 komente