Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

6 kompani në garë për ndërtimin e 500 vendparkimeve nëntokësore në kryeqytet
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
6 kompani në garë për ndërtimin e 500 vendparkimeve nëntokësore në kryeqytet

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:31
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

6 kompani në garë për ndërtimin e 500 vendparkimeve nëntokësore në kryeqytet

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 180 shikime
 • 180 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

6 kompani në garë për ndërtimin e 500 vendparkimeve nëntokësore në kryeqytet

Kategoritë


0 komente