Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Komuna synon që punimet për 500 vendparkime e Park Qendror të kryhen më 2020, punët nisin në shtator
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Komuna synon që punimet për 500 vendparkime e Park Qendror të kryhen më 2020, punët nisin në shtator

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Komuna synon që punimet për 500 vendparkime e Park Qendror të kryhen më 2020, punët nisin në shtator

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 105 shikime
 • 105 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Komuna synon që punimet për 500 vendparkime e Park Qendror të kryhen më 2020, punët nisin në shtator

Kategoritë


0 komente