Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Pas vizitës së zyrtarëve nga SHBA-ja, Haradinaj thotë se taksa s’hiqet e Kosova e gatshme për pasoja
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pas vizitës së zyrtarëve nga SHBA-ja, Haradinaj thotë se taksa s’hiqet e Kosova e gatshme për pasoja

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pas vizitës së zyrtarëve nga SHBA-ja, Haradinaj thotë se taksa s’hiqet e Kosova e gatshme për pasoja

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 787 shikime
 • 787 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente