Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Pasi u martua me milionerin Adelina bëhet boss, ja çka e detyron të bëjë motren e vogël
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Pasi u martua me milionerin Adelina bëhet boss, ja çka e detyron të bëjë motren e vogël

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Pasi u martua me milionerin Adelina bëhet boss, ja çka e detyron të bëjë motren e vogël

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 11,275 shikime
 • 11,275 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Adelina Tahiri ia rrezikon jetën motres së saj me këtë veprim!

Kategoritë0 komente