Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Përleshje mes tifozëve në Pejë, një i arrestuar
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përleshje mes tifozëve në Pejë, një i arrestuar

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përleshje mes tifozëve në Pejë, një i arrestuar

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 11,771 shikime
 • 11,771 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Përleshje mes tifozëve në Pejë, një i arrestuar

Kategoritë0 komente