Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Përleshje mes tifozëve të Malit të Zi dhe Dardanëve.mp4
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Përleshje mes tifozëve të Malit të Zi dhe Dardanëve.mp4

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:16
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Përleshje mes tifozëve të Malit të Zi dhe Dardanëve.mp4

 • E publikuar: Para 3 muajve
 • 1,324 shikime
 • 1,324 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një përleshje ka ndodhur mes tifozëve të Malit të Zi që gjenden në stadiumin “Fadil Vokrri” dhe Dardanëve

Kategoritë


0 komente