Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Policia e Kosovës: Ndjekja e Rrezikshme e Grabitësve
Policia e Kosovës: Ndjekja e Rrezikshme e Grabitësve

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 04:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Policia e Kosovës: Ndjekja e Rrezikshme e Grabitësve

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 49,248 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Aksioni i policisë duke arrestuar disa të dyshuar për grabitje të cilët ishin përleshur me policinë. Në aksion policia kishte shtënë 12 herë në drejtim të të dyshuarve.

Në pamjet ekskluzive mund të shihni se si policia respektivisht Njësia Speciale dhe ajo e trafikut arrijnë të arrestojnë disa persona të dyshuar. 

Policia kishe hasur në grabitësit ku këta të fundit kanë tentuar të iknin nga policia. 

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak