Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Prezantohen mundësitë se si të pajiset Kosova me 'Karton të Gjelbër'
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prezantohen mundësitë se si të pajiset Kosova me 'Karton të Gjelbër'

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:17
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prezantohen mundësitë se si të pajiset Kosova me 'Karton të Gjelbër'

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 53 shikime
 • 53 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Anëtarët e Komisionit për Buxhet dhe Financave po kërkojnë alternativa për sigurimin e Kartonit të Gjelbër, në mënyrë qe mërgimtarët që jetojnë në vendet përendimore mos të jenë të detyruar të paguajnë "Kartonin e gjelbër" sa herë që hyjnë në Kosovë

Kategoritë


0 komente