Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Privatizimi i filluar me entuziazëm dhe përfunduar me zhgënjim
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Privatizimi i filluar me entuziazëm dhe përfunduar me zhgënjim

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:23
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Privatizimi i filluar me entuziazëm dhe përfunduar me zhgënjim

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 31 shikime
 • 31 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Privatizimi i ndërmarrjeve shoqërore dhe publike për këto dhjetë vjet shtet konsiderohet si një storie e keqe e Kosovës. Ky model është i keq për ndërmarrjet shoqërore dhe për punonjësit e tyre, ngaqë pas privatizimit, drejtuesit e këtyre ndërmarrjeve i kanë ndërruar destinimin e atyre fabrikave.

Kategoritë


0 komente