Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Prizreni, Gjakova dhe Peja përfituan grant 8 milionë euro për trajtimin e ujërave të zeza
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prizreni, Gjakova dhe Peja përfituan grant 8 milionë euro për trajtimin e ujërave të zeza

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:32
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prizreni, Gjakova dhe Peja përfituan grant 8 milionë euro për trajtimin e ujërave të zeza

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 36 shikime
 • 36 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Është nënshkruar sot marrëveshja Grant “Mënjanimi i ujërave të zeza në Kosovën Jugperëndimore - FAZA V” nga ministri i Financave Bedri Hamza në emër të Qeverisë së Republikës së Kosovës, dhe nga udhëheqësi i zyrës së KfW René Eschemann në emër të Bankës Gjermane për Zhvillim, si dhe nga Kryeshefat e Kompanive Regjionale të Ujësjellësve të Prizrenit, Pejës dhe Gjakovës.

Kategoritë


0 komente