Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Prodhuesit përballen me pengesa të shumta për të eksportuar produktet e tyre
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prodhuesit përballen me pengesa të shumta për të eksportuar produktet e tyre

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 03:46
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prodhuesit përballen me pengesa të shumta për të eksportuar produktet e tyre

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 16 shikime
 • 16 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Pengesat më të mëdha të prodhuesve vendor për të eksportuar produktet e tyre janë kostot e larta të transportit, proceduarat jo efikase doganore, garancitë bankare të kushtueshme si dhe vështirësitë në arritjen e standardeve ndërkombëtare të cilësisë.

Kategoritë


0 komente