Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Prokurorëve nuk po iu ecë mirë, mbesin në terr
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Prokurorëve nuk po iu ecë mirë, mbesin në terr

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Prokurorëve nuk po iu ecë mirë, mbesin në terr

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 35 shikime
 • 35 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Konferenca vjetore e prokurorëve duket që nuk shkoi mirë. Aktualisht është ndërprerë për shkak të ndërprerjes së energjisë elektrike.

Kategoritë


0 komente