Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Punëtorët e Shërbimit Korrektues në Dubravë paralajmërojnë protestë për të enjten
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Punëtorët e Shërbimit Korrektues në Dubravë paralajmërojnë protestë për të enjten

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Punëtorët e Shërbimit Korrektues në Dubravë paralajmërojnë protestë për të enjten

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 232 shikime
 • 232 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon  0 komente