Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Qeveria nuk arriti t’i realizojë projektet ekonomike
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Qeveria nuk arriti t’i realizojë projektet ekonomike

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 05:29
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Qeveria nuk arriti t’i realizojë projektet ekonomike

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 19 shikime
 • 19 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ekonomia edhe gjatë vitit që shkoi vazhdoi të ë ketë probleme të mëdha. Qeveria as këtë vit nuk arriti t’i realizojë projektet madhore. Brezovica nuk u koncesionua, “Kosova e Re”, përkundër arritjes së marrëveshjes në fund të vitit me kompaninë amerikane “Contur Global”, nuk filloi të ndërtohet. Telekomi e Posta e morën teposhtëzen. Ndërmarrjet strategjike sikur që është Trepça nuk nisi të funksionojë me ligjin e ri, ku Qeveria nuk arriti ta emërojë bordin në mënyrë që të fillojnë proceset.

Kategoritë

Shfaq më shumë Shfaq më pak

0 komente