Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

“Qytetarët e mllefosur” shfaqin flamurin “e vjedhur”, e kthejnë mbrapsht me mbishkrimin Pronto
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
“Qytetarët e mllefosur” shfaqin flamurin “e vjedhur”, e kthejnë mbrapsht me mbishkrimin Pronto

Shpërndaje videon

0:00
00:00 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

“Qytetarët e mllefosur” shfaqin flamurin “e vjedhur”, e kthejnë mbrapsht me mbishkrimin Pronto

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 859 shikime
 • 859 shikime
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

“Qytetarët e mllefosur” shfaqin flamurin “e vjedhur”, e kthejnë mbrapsht me mbishkrimin Pronto

Kategoritë0 komente