Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ramiz Kelmendi gjykohet për vjedhje të rrymës
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ramiz Kelmendi gjykohet për vjedhje të rrymës

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:41
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ramiz Kelmendi gjykohet për vjedhje të rrymës

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 64 shikime
 • 64 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Kompania “Elkos” ku është pronar Ramiz Kelmendi po përballet me gjykatën, nën akuzat për vjedhje të energjisë. Prokuroria pretendon se Kelmendi e ka dëmtuar KEK-un me afër 23 mijë euro. Lexo : http://bit.ly/2EoSaK3

Kategoritë


0 komente