Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Euro 2020 zgjedh veprimin më të bukur, vjen nga Manaj
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Euro 2020 zgjedh veprimin më të bukur, vjen nga Manaj

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Euro 2020 zgjedh veprimin më të bukur, vjen nga Manaj

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 1,317 shikime
 • 1,317 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Sulmuesi i Kombëtares shqiptare 

Kategoritë


0 komente