Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Ministria e Drejtësisë mban në konfidencë rastin e dy hakerëve kosovarë që vodhën qindra miliona dollarë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ministria e Drejtësisë mban në konfidencë rastin e dy hakerëve kosovarë që vodhën qindra miliona dollarë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:37
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ministria e Drejtësisë mban në konfidencë rastin e dy hakerëve kosovarë që vodhën qindra miliona dollarë

 • E publikuar: Para 11 muajve
 • 732 shikime
 • 732 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon


  0 komente