Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Role of TAK in handling business inquiries from the Emergency Fiscal Package | Roli i ATK në trajtimin e kërkesave të biznesit lidhur me Pakon Emergjente Fiskale
Role of TAK in handling business inquiries from the Emergency Fiscal Package | Roli i ATK në trajtimin e kërkesave të biznesit lidhur me Pakon Emergjente Fiskale

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 01:07:11
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Role of TAK in handling business inquiries from the Emergency Fiscal Package | Roli i ATK në trajtimin e kërkesave të biznesit lidhur me Pakon Emergjente Fiskale

 • E publikuar: Para 2 javëve
 • 1,047 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Virtual forum with TAK General Director Ilir Murtezaj and Remzi Uka from AFAM Group, supported by the EBRD and the European Union (EU)’s Enterprise Development Investment Facility (WB EDIF)

Kategoritë


0 komente


0/500