Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Video e ardhshme do të fillojë për

Rrezikohen këmbësorët nga rrëzimi i shtyllës në një lagje të Prishtinës!
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rrezikohen këmbësorët nga rrëzimi i shtyllës në një lagje të Prishtinës!

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:00
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rrezikohen këmbësorët nga rrëzimi i shtyllës në një lagje të Prishtinës!

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 62 shikime
 • 62 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Rrezikohen këmbësorët nga rrëzimi i shtyllës në një lagje të Prishtinës!

Kategoritë0 komente