Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj
  • Live TV
  • Filmat
  • Trending
  • Top shfaqjet
  • Më të rejat
  • Top kanalet
  • Më të shikuarat

Live TV

Live
Arta TV
Kohavision para 6 orëve
Live
1st Channel
Para 1 dite
Live
RTK 1
Para 1 dite
Live
KTV
Para 1 dite
Live
RTV 21
Para 1 dite
Live
Klan Kosova
Para 1 dite
Live
Rrokum TV
Para 1 dite
Live
Kujtesa Sport 5 HD
Para 2 ditësh
Live
Kujtesa Sport 2 HD
Para 2 javëve
Live
Kujtesa Sport 3 HD
Para 2 javëve
Live
Kujtesa Sport 4 HD
Para 2 javëve
Live
Kujtesa Sport 1 HD
Para 2 javëve