Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Rubikon

401 shikime

Rubikon me Adriatik Kelmendin është emisioni më i shikuar dhe më jetëgjatë i debatit dhe intervistave në televizionet kosovare.

Alternate Text
Rubikon
  • Rubikon
  • Për shfaqjen
Renditja Renditja
  • Alfabetike
  • Të fundit
  • Më të shikuarat