Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Rugova: Pres fitore të fuqishme në Vrellë
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Rugova: Pres fitore të fuqishme në Vrellë

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 02:03
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Rugova: Pres fitore të fuqishme në Vrellë

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 34 shikime
 • 34 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Lidhja Demokratike e Kosovë sot ka mbajtur tubimin përmbyllës në Vrellë të Istogut, me që rast u tha se fitorja e këtij subjekti në Istog dëshmon fitoren e LDK-së në gjithë Kosovën.

Kategoritë


0 komente