Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejtë.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Ryva vishet me fustan tê kuq, kaq joshëse nuk e keni parë moti
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Ryva vishet me fustan tê kuq, kaq joshëse nuk e keni parë moti

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 00:04
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Ryva vishet me fustan tê kuq, kaq joshëse nuk e keni parë moti

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 298 shikime
 • 298 shikime
 • 0 shikues
 • 0
 • 0
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Ja si del në mbrëmje Ryva Kajtazi

Kategoritë


0 komente