Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Jemi duke bërë disa ndryshime teknike, transmetimi do të jetë aktiv shumë shpejt.

Lësho zërin

Video do te largohet per 5 sekonda
Schengen Visa - 1. Xhejmsi thërret
Schengen Visa - 1. Xhejmsi thërret

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 25:24
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë
Rent a Car BEKI

+383 44 765 765

REZERVO TANI

Schengen Visa - 1. Xhejmsi thërret

 • E publikuar: Para 1 viti
 • 311,774 shikime
 • 311,774 shikime
 • 0 shikues
 • 10
 • 10
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Një prodhim i GjirafaStudios 

Mysafir special: Ernest Malazogu
Në role: Lulzim Bucolli, Granit Uka, Rifat Smani, Semira Latifi, Shengyl Ismaili, Hajat Toçilla. 

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Agon Myftari

Bazuar në idenë e: Ard Islami

Kategoritë


11 komente


0/500