Duke përdorur shërbimet e Gjirafa ju pajtoheni me përdorimin tonë të Cookies. Ne së bashku me partnerët tanë operojmë në të gjithë botën dhe përdorim cookies për statistika, personalizime dhe reklama.

Për më shumë, kliko këtu.
Kuptoj

Player.Chromecast.CastingTo

Ooops, ndodhi një gabim!

Lësho zërin

Video e ardhshme do të fillojë për

Vlerëso videon
Mbyll
 • 1

 • 2

 • 3

 • 4

 • 5

 • 6

 • 7

 • 8

 • 9

 • 10

Faleminderit
Schengen Visa - 14. Kodi XXX
Reklamë
Vizito reklamuesin Largo Largo Largo në: 5
Schengen Visa - 14. Kodi XXX

Shpërndaje videon

0:00
Live 00:00 / 32:18
Luaj
Në vazhdim
Zëri
Veglat
 • Titrat

 • Kualiteti

  Auto HD
 • Titrat
 • Kualiteti
Airplay
Chromecast
Zmadho ekranin
Ekran i plotë

Schengen Visa - 14. Kodi XXX

 • E publikuar: Para 4 muajve
 • 356,656 shikime
 • 356,656 shikime
 • 0 shikues
 • 14
 • 14
 • Ruaje
 • Shpërndaje
 • Ruaje

Për videon

Prodhim i GjirafaStudios 

Në role: Ernest Malazogu, Shengyl Ismaili, Lulzim Bucolli, Granit Uka, Semira Latifi, Rifat Smani, Hajat Toçilla, Anila Krasniqi.

Regjia: Genc Berisha
Skenari: Agon Myftari

Bazuar në idenë e: Ard Islami

Kategoritë


14 komente